گته گلی خانه

گته گلی خانه به پیشنهاد ایده پرداز و بنیانگزار اقامتگاه‌های بومگردی شروع شد و در عضویت مجموعه خوشه ساران بعنوان هفتمین خانه روستایی بومی در ایران و اولین در شمال کشور ثبت شد .

گته گلی خانه از سال ۸۹ تا کنون با تعریف اولیه اش برقرار است و بعنوان اقامتگاه خانوادگی توانسته است مخاطبین خاص خود را جذب کند و همواره افزایش دهد .

شهره اشتری میزبان شما در گته گلی خانه اقامت دائمی دارد و حضورش جزئی از تعریف آن میباشد . به این مهم توجه دارد که مهمانان با عنوان دوستان و خویشانش با او همسفر میشوند .

خانه روستایی واقع در روستایی کوچک در ابتدای مسیر جنگلی دالخانی ، سرسبز با چشم انداز باز و وسیعش و آرامش عالی و بی نظیرش برای استراحت و استفاده از آب و هوای پاک ، همینطور امکان استفاده از آب گرم ، رفتن به قلعه مارکو که بخش مرکزی چشم انداز از پنجره خانه است ، رفتن به ییلاقات و جنگل ، پیاده روی و مراقبه و پاکسازی روح و روان و ایجاد نشاط و تغییر در احوالات را در بر میگیرد .

اقامتگاه خانه ای روستایی است با دو اتاق جهت اسکان و اقامت مهمانان ، با گنجایش ده نفر . رختخواب با ملافه تمیز بصورت کف خواب در اتاقها ، آشپز خانه با تمامی امکانات ، حمام و توالت فرنگی در داخل امارت و توالت ایرانی در بیرون امارت ، تراس و آلاچیق ، پارک ماشین .

شما میتوانید در صورتیکه با وسایل نقلیه عمومی سفر میکنید ، خیالتان آسوده باشد که تاکسی آژانس محلی شما را از ترمینال یا فرودگاه به راحتی تا درب خانه میرساند .

گته گلی خانه با بخاری گازی گرم میشود ، تابستان کولر ندارد ولی پنکه دارد . مهمانان وسایل شخصی خود را مثل حوله حمام ، دمپایی و مسواک به همراه بیاورند ، برای رفتن به پیک نیک وسایل خود را همراه داشته باشند و وسایل آشپزخانه را بیرون نبرند . قلیان و حیوانات خانگی ممنوع است ، آقایان مجرد ممنوع است .

شروع قیمت از ۲۴۰ هزار تومان برای ۲ نفر
به ازای هر نفر اضافی۱۰۰ هزار تومان تا ۶ نفر مهمان اضافی سرویس صبحانه نهار و شام با هماهنگی