تورها

تور جنگل نوردی و کمپ در طبیعت

معرفی تورهای خانه بوم گردی جانا

تور جنگل نوردی و کمپ در طبیعت : شما میتوانید همراه با لیدر حرفه ای به جنگل نوردی بروید و تجربه ای پیشرفته و ایمن داشته باشید. همچنین، این امکان را دارید که تحت راهنماییهای دوستدار طبیعت، لیدر ما در دامان طبیعت کمپ کنید و شبی به یاد ماندنی همراه با،عکاسی،موسیقی، آشپزی و… را در دشتها و جنگلهای منطقه دوهزار مازندران تجربه کنید.

تور آشپزی در طبیعت: آشپزی در طبیعت با یک آشپز حرفه ای برگزار میشود. او کارش را به طوری تخصص انجام میدهد که هیچ گونه آسیبی به درختها و گیاهان وارد نشود. تمامی ابزارها و تجهیزات مورد نیازش را با اجزای طبیعت تهیه میکند. برای درست کردن اجاق و تنور از روشهای دوستدار طبیعت استفاده میکند و تجربه شگفت انگیزی را برای شما عزیزان خلق میکند و شما هم میتوانید با او همراه شوید و تجربه ای خاص را رقم بزنید!

تور یوگا در طبیعت: یوگا در طبیعت توسط یک مربی حرفه ای که تحصیل کرده رشته محیط زیست هم هست، برگزار میشود. یوگا را در ایران شروع کرده و در هند به شکل آکادمیک ادامه داده است. با شرکت در این تور، میتوانید تجربه جادویی حضور در جنگلهای زیبای منطقه تنکابن را با تمرینهای یوگا و مدیتیشن ترکیب و تجربه کنید.

تور بازی درمانی: این ورکشاپ توسط یکی از فعالان حوزه سینما و بازیگری برگزار میشود. در درون هر یک از ما کودکی هست که فرصت بروز دادن خود را از دست داده است. مربی برگزار کننده بازی درمانی، اعتقاد دارد با استفاده از تکنیکهای بازیگری و داستان نویسی میتوان بسیاری از احساسات و عواطف سرخورده را شناخت و درمان کرد. در خانه جانا با تور بازی درمانی ما همراه شوید و تجربه ای منحصر به فرد داشته باشید!

تور سفال گری: در تور سفالگری خانه جانا، میتوانید با اساتید حرفه ای سفال منطقه همراه شوید و کار با ابزار و نحوهء ساخت ظروف و مجسمه های سفالی را به بهترین و اصولی ترین شکل ممکن یاد بگیرید و آثار سفالی خودتان را خلق کرده و همراهتان ببرید!

آشنایی با فرهنگ بومگردی و جاذبه های طبیعی توریستی منطقه تنکابن: در طول اقامت در بومگردی خانه جانا، این فرصت را خواهید داشت که با مفاهیم اکوتوریسم و بومگردی آشنا شده، و همچنین اطلاعات کامل و کافی درباره جاذبه های توریستی منطقه دوهزار و سه هزار دریافت کنید.